2/6

csibe08

pasztoi_istvan (724408) |2017.07.25 10:51  | | 724409.

Nem tudom sajnos mi tortenhetett. Masnak van hasonlo gondja?

Kuldd el nekem privatban az elso ket meccsre leadott tippjeidet, beirom oket. A tobbit add le ujra, kerlek!

pasztoi_istvan

2017.07.25 10:32  | | 724408.

Tegnap minden mai meccsre szavaztam, mind eltűnt...
Éjjel még megvoltak.

csibe08

2017.07.24 21:37  | | 724391.

Mindössze 3 pontot szereztünk ezen a meccsen: azok kaptak 1-1 pontot, akik 7 gólt tippeltek Kanadának. Persze mindannyian hazai győzelemre tettünk.

csibe08

2017.07.24 21:35  | | 724390.

Én még ilyet nem is láttam ...

Az egész tornán egy olyan csapat volt, aki egy meccsen 3 negyedben nem dobott volna gólt: a toronymagasan leggyengébb dél-afrikai válogatott (a női csapat USA ellen, a férfi csapat Görögország ellen, 24 és 18 gólt kaptak)

Sajnos 3 napja leírtam: "(bár Kanadát sem írnám le, halkan mondom)", de én magam sem gondoltam, hogy ez megtörténhet.

grisenyka

kkanya (724388) |2017.07.24 21:27  | | 724389.

Ráadásul én az aranyat is megjósoltam nekik

kkanya

2017.07.24 21:20  | | 724388.

Ajjaj, úgy látom, nagyon mellétippeltem a lányokkal Kanada ellen

padat

csibe08 (724381) |2017.07.24 20:39  | | 724385.

Jól láttad.

csibe08

2017.07.24 19:54  | | 724382.

Kozben kiirtam rendesen a holnapi meccseket, aki esetleg mar tippelt, nezze meg, hogy minden rendben van-e, es nem-e forditva raktam ki a csapatokat veletlenul, mint ahogy tippelt!

csibe08

2017.07.24 19:35  | | 724381.

Koszonom, valoban jol megy az elmult napokban, sikerult 2 telit beszedni (a mai Kina - Franciaorszag lett a masodik) + 2 olyan tippet eltalalni, amit kevesen tippeltunk meg jol - igazabol ennek koszonheto a nagy elony. De lesz ez meg ennel kevesebb is, biztos vagyok benne.

Az orosz csapatokat azert meg mindenkepp megemlitenem, nem semmi, amit csinalnak a vizilabda tornan. A nok Hollandiat es Olaszorszagot, a ferfiak Spanyolorszagot inteztek el.

Es persze kozben megvan az elso aranyermunk, ha jol latom a legfrissebb hireket

grisenyka

mutterka (724376) |2017.07.24 18:27  | | 724377.

szép eredmény - de hát ez Csibétől természetes
Én is gratulálok.

mutterka

2017.07.24 16:54  | | 724376.

Csibének már 2 telitalálata van! Szárnyal!
Gratulálok!

csibe08

2017.07.23 23:19  | | 724367.

Eddig szerencsére nem volt hosszabbításos meccs, de: amennyiben a jövőben véletlenül lenne, úgy az eredmény, amire tippelni kell mindig a rendes játékidő eredménye! (csakúgy, mint az összes eddigi tippjátékban)

grisenyka

csibe08 (724365) |2017.07.23 20:33  | | 724366.

Gratulálok

csibe08

2017.07.23 20:32  | | 724365.

Vegre nekem is megvan az elso telim Del-Afrika - USA 4:13

csibe08

2017.07.22 23:16  | | 724349.

Ha véletlenül elfogadnák a hollandok óvását (amit egyébként kétlek), akkor mi is újra tippelünk majd a mérkőzésre - ha pedig véletlenül nem lesz lehetősége újra tippelni valakinek, akkor automatikusan az első meccs tippjeit számoljuk el.

grisenyka

csibe08 (724345) |2017.07.22 17:30  | | 724346.

Magam is meglepődtem - köszönöm

csibe08

csibe08 (724343) |2017.07.22 17:19  | | 724345.

Úgy látom volt, a mai japán - kazah meccset telibe találtad - gratulálok Megjavítottam, elvileg most már látható!

csibe08

grisenyka (724341) |2017.07.22 17:16  | | 724343.

És volt-e telitalálatod?

onix

csibe08 (724340) |2017.07.22 17:00  | | 724342.

Nekem most jó ..
Köszi

grisenyka

csibe08 (724340) |2017.07.22 17:00  | | 724341.

Eltűnt a nevem mellől, hogy volt egy telitalálatom. Nincs jelentősége - csak olyan jól néz ki

csibe08

2017.07.22 16:46  | | 724340.

Elvileg megjavult, szoljatok kerlek, ha meg mindig nem stimmel!

csibe08

pasztoi_istvan (724337) |2017.07.22 14:35  | | 724339.

Késő délután utánanézek és kijavítom, úgy néz ki, tényleg rosszul számol a rendszer sajnos.

2017.07.22 13:13  | | 724337.

Most már nem értem a pontozást.
A Brazil-Dél-Afrikára 10:5 helyett 8:6 volt a tippem, H továbbjutóval.
3 pontot kaptam rá, de ez egy csoportmeccsen is 3 pont lett volna.
Akkor a H továbbjutó nem +2 pont?
Vagy a totószerűért nem jár a pont?

tark (724333) |2017.07.22 12:50  | | 724336.

Ez a Montenegró nagyon gagyi, az első két negyedig bírták minden meccsen, aztán mindig visszaestek. A magyarok erőnléte sokkal jobb.
Amúgy a bírókkal pont úgy jártak, mint mi.
Az első meccsük (a Kanada elleni meglepetésszerű döntetlen) enyhén szólva a bírón is múlt.
Az utolsó meccsükre visszakapták ugyanazt a görög bírót, aki nem akart ugyanabba a folyóba kétszer belelépni...

grisenyka

kli (724334) |2017.07.22 12:42  | | 724335.

Érezzétek jól magatokat

kli

(724267) |2017.07.22 12:22  | | 724334.

Köszi.
Jól belevágtam a tippelősdibe, csak azzal nem számoltam, hogy egy hétig Erdélyben gombászunk, kifejezetten térerőszegény környezetben. Most épp van pár percig net és telefonról benyomtam vaktában pár eredményt minden mindegy alapon. Meglátjuk, mire lesz elég.

tark

(724329) |2017.07.22 10:59  | | 724333.

Köszönöm a gratulációt, szeretem a vízilabdát, de szerencsém is volt, nyilvánvalóan...

Szerintem is a lányok jutnak jobb helyhez, de a fiúk is esetleg elcsíphetnek egy érmet, talán.
Csibe jól írta le a helyzetet, bár Montenegró fiatal csapata most talán legyőzhető.

csibe08

2017.07.22 10:17  | | 724332.

Én sajnos nem vagyok optimista. Szerintem a lányoknál az USA verhetetlen, a fiúknál pedig sajnos a szláv csapatok jobbak. Bár ha már választani kell ellenfelet a montenegrói / horvát / szerb hármasból az elődöntőre, akkor mindenképp a montenegróiak ellen látom a legnagyobb esélyt, szóval hajrá!

A csajoknál az USA szinte évek óta verhetetlen sajnos - ott nekünk az elődöntő lesz a nagy kérdés (bár Kanadát sem írnám le, halkan mondom). Jó a sorsolás, az olasz / orosz / USA hármasból mindhárom a másik ágra került. Az oroszok ellen tradicionálisan bukunk, az USA ahogy mondtam, szerintem verhetetlen. Az olaszok meg olaszok.